Michal Fousek - Zrušená operace

čtvrtek 29. květen 2014

Letos je to osm let, kdy mi po těžkém úraze na kole operovali obě kolena a levou klíční kost. V té době jsem ještě neznal Ježíše Krista. Šest let po operacích jsem byl celkem bez vážných problémů. Před necelými dvěma lety se problémy začaly vracet. Doktoři si mysleli, že mě budou znovu operovat. Byl jsem s tím smířený a odhodlaný se s tím vyrovnat a po operacích bojovat, ale to jsem ještě nevěděl, že poznám Ježíše Krista. Píše se konec listopadu 2011, kdy jsem slyšel Boží slovo na ulici a přijal jsem Ježíše Krista za svého Pána a Spasitele. V té době jsem měl stále velké problémy s levým kolenem, ale věděl jsem, že na operaci už nechci jít a že je tu Ježíš Kristus, který za mě zemřel na kříži.

Dne 27. 3. 2012 se stal v mém životě obrovský zázrak a to jen díky církvi Oáza, kde se za mě modlili. V té době jsem měl už naplánovanou operaci od ortopedů na 24. 4. 2012, kdy mi chtěli udělat výměnu levé čéšky a plastiku menisku. V pátek 30. 3. 2012 jsem šel do nemocnice na vyšetření, aby mi doktoři řekli to, co už jsem dávno věděl, že jsem uzdravený. Doktoři, když viděli moje nové rentgenové snímky, tak tomu nechtěli věřit, ale já jsem jim řekl, že mě uzdravil Ježíš Kristus a oni mi řekli, že to je zázrak. Už to bude měsíc a já jsem uzdravený, za to vděčím a děkuji našemu Pánu Ježíši Kristu. Amen.

Věřím, že všichni si zaslouží uzdravení ze všech nemocí a být šťastní. Bůh dal svého jediného syna Ježíše Krista, aby zemřel na kříži a tím smyl všechny hříchy, bolesti a nemoci z tohoto světa a za to jsem mu vděčný.