Svědectví o Božím zázraku v mém životě

středa 1. říjen 2014

Ivan Šarišský 

Stalo se to v roce 2000 a bylo mi 12 let. Byl jsem rok doma na stálo z Dětského domova neměl jsem v Praze žádné kamarády, protože jsem v děcáku byl se svým starším bratrem od svých 6ti let. Chytil jsem se špatný party a naučil jsem se mnoho špatných věcí.
A Ježíš mě našel na té cestě, jak jsem ubohý, a byl pohnut milosrdným soucitem a spasil mě. Po krátké době jsem musel odejít do pasťáku a tam jsem byl od svých 13.let až do svých 18.let, ale Ježíš zaslíbil, že se mě nikdy nevzdá a nikdy se mě nezřekne. ÁMEN. To se v mém životě potvrdilo jako první. V pasťáku jsem si prožil mnoho trápení i zklamání, ale díky Bohu - On to viděl. 
Já děkuji Bohu za rodinu, kterou mi dal v Oáze, protože já svou rodinu moc neznal. Táta byl v kriminále a mámu jsem viděl jen o víkendech, ale díky Bohu za ně, miluji je a ctím si je, protože je to má máma a táta. A mám i rodinu v Kristu a to je má pravá rodina, ta, která činí Boží vůli. 

Tak vás chci povzbudit tím, že dnes mám z Boží milosti manželku a dvě požehnané děti, stálé zaměstnání a hlavně žiji ten život, který mi byl dán hojně, plný radosti, pokoje, lásky …. 

Díky Bohu, že mám život věčný. AMEN